5 ay önce
5 ay önce

Milli Piyango’da büyük ikramiye 4 milyon TL

Sisal Şans, yılların geleneği Milli Piyango çekilişini 29 Mayıs Cumartesi saat 15.30’da gerçekleştirecek. millipiyangoonline.com sitesinden ve Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı yayınlanacak olan Milli Piyango çekilişinde büyük ikramiye 4 milyon TL. 

 

Milli Piyango çekiliş sonuçlarına, çekilişin ardından millipiyangoonline.com/milli-piyango/sonuclar adresinden ulaşılabilir. 

 

Milli Piyango nasıl oynanır?

 

Oyunseverler, Milli Piyango biletlerini ister bayiden, ister gezici bayiden, isterlerse de millipiyangoonline.com’dan   veya Milli Piyango Şans Oyunları uygulamasından alabilirler.

 

Milli Piyango oynamanın kuralları neler?

 

Milli Piyango bilet tipleri üçe ayrılır; Tam Bilet, Yarım Bilet ve Çeyrek Bilet. Oynanan ve kazanılan bilet yarım bilet ise ikramiyenin yarısı; çeyrek bilet ise ikramiyenin çeyreği kazanılır!

 

Kazanan kategoriler çekilişlerde değişkenlik gösteriyor ve Milli Piyango’da iki tane özel kategori bulunuyor. Amorti, son kazanan kategoridir. Birincisi 0-4 arasından ikincisi 5-9 arasından olmak üzere iki basamak çekiliyor. Son basamağı bu iki sayıdan biri olan biletler amorti ikramiyesi kazanıyor! 

 

Teselli kategorisi, en büyük ikramiyeyi kazanan bilet numarasının her basamağındaki numaraya göre bir farklılık gösteren ikramiyedir. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye millipiyangoonline.com/milli-piyango/kurallar adresinden ulaşmak mümkün. 

 

Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor!

 

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Dünya Piyango Birliği (World Lottery Association (WLA)) üyesi olan kurum, en büyük önceliği şeffaflığa veriyor.

 

Dünya Piyango Birliği Üyesi Firma tarafından üretilen son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda noter huzurunda düzenlenen çekilişlerimiz, millipiyangoonline.com sitesinden ve Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı olarak yayınlanıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaşın

Copyright 2020 - Her Hakkı Saklıdır